02.04.2018

Львівські самооборонівці під час Великодніх свят провели захід "Великодній кошик на фронт". 

26.03.2018

"Вітаю весь особовий склад із професійним святом – Днем Національної гвардії України" - Андрій Парубій.

15.03.2018

До Дня українського добровольця у військовій частині 3066 Національної гвардії  України відбулося вшанування загиблих бійців АТО, покладання квітів до меморіалу та нагородження добровольців 1-го батальйону оперативного призначення імені Героя України генерала Сергія Кульчицького.

14.03.2018

"Я пам’ятаю цей сонячний ранок, 14 березня 2014 року, коли я відряджав п’ять сотень бійців Самооборони Майдану на військові навчання. Вони вирушили прямо з Майдану і стали основою першого добровольчого батальйону Національної Гвардії" - Андрій Парубій

22.01.2018

"У цей великий день 100-літньої річниці проголошення Незалежності України закликаю всіх вас до єдності, до спільного творення могутньої та процвітаючої країни задля вільного і гідного життя кожного українця" - Андрій Парубій.

31.12.2017
В першу чергу велика  вдячність українським воїнам, які зараз не в колі рідних і друзів, а в холодному окопі, зі зброєю у руках, оберігають наш спокій, ми молимося  за те, щоб  ваша мужність та відданість принесли свої плоди і настав мир. Безмежна вдячність нашим  волонтерам - янголам охоронцям, які    забули про вільний час, добровільно погодилися приділяти менше уваги своїм родинам, і увесь час  жертвують потребам безпеки нашої країни, які продемонстрували що таке єдність, братерство, патріотизм та відданість. 
 
Давайте разом, спільними зусиллями в мирі та злагоді допомагати один одному будувати європейську державу, щоб кожен українець в 2018 році відчув мир, спокій, впевненість у своєму майбутньому в своїй рідній Україні.
 
Нехай Господь дарує Вам своє благословення! Щасливого вам Нового року і веселого Різдва!
07.12.2017

Сьогодні 237 голосами прийняли в другому читанні та в цілому законопроект 5294 «Про запобігання та протидію домашньому насильству», керівником робочої групи над законопроектом був самооборонівець Микола Величкович. 

06.12.2017

В цей день ми згадуємо кожного українського воїна, усіх тих, хто у всі часи боролися за Україну. Сьогоднішнє свято – символічне, адже цього року ми відзначаємо 100-ліття від дня створення новітнього Українського війська - Андрій Парубій.

05.12.2017

"Під час Революції Гідності і з початком російської агресії всі ми стали свідками народження всенародного волонтерського руху. 
Українці пліч-о-пліч об’єднувалися для допомоги спочатку Майдану, а потім війську, кожен робив і робить що може" - Андрій Парубій.

02.12.2017

1 грудня в Михайлівському Золотоверхому монастирі Самооборона Майдану відзначила четверту річницю створення громадської організації, був проведений молебень та паніхіда  за загиблими Героями Майдану та Героями, які в цей час стоять на захисті Незалежності та Свободи нашої Держави. На молебені були присутні військовослужбовці та ветерани АТО,громадські активісти, волонтери, родини загиблих Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО. Після завершення молебені, відбулося нагородження представниками УПЦ КП від святійшого Патріарха Філарета отримали медалі "За жертовність і любов до України" бійці, активісти та інші патріоти України, які роблять все можливе для добробуту та незалежності нашої країни.