09.07.2018

Тисячі українців з'їхалися до Холодного Яру на Черкащині. У місці козацької сили і духу, справжніх патріотів, в четвертий раз зібрав фестиваль нескореної Nаціі. Учасники спілкувалися з письменниками, дискутували з лідерами громадської думки, зустрічалися із учасниками бойових дій, на заході був присутній  заступник керівника ГО «Самооборона Майдану» Микола Величкович, який розказав про створення добровольчих батальйонів після Майдану, про законопроект  дозволу на використання короткоствольної зброї одним з авторів якого він є, про долю добровольців після АТО та інше. 

30.05.2018

 З 6-8 липня пройде фестиваль нескореної Nації Холодний Яр 2018 в селі Грушківка, Кам'янського району, Черкаської області, кошти фестивалю йдуть на підтримку  реабілітаційного центру учасників російсько-української війни. Організатори фестивалю: ГО "ВМР"Національний Альянс", ВГО "Сокія", ГО "Самооборона Майдану в Черкаській області".

27.05.2018

На Свято Весни Київський Пласт відкрилась виставка "Неоголошена війна" підготовлена Самообороною Майдану.

02.04.2018

Львівські самооборонівці під час Великодніх свят провели захід "Великодній кошик на фронт". 

26.03.2018

"Вітаю весь особовий склад із професійним святом – Днем Національної гвардії України" - Андрій Парубій.

15.03.2018

До Дня українського добровольця у військовій частині 3066 Національної гвардії  України відбулося вшанування загиблих бійців АТО, покладання квітів до меморіалу та нагородження добровольців 1-го батальйону оперативного призначення імені Героя України генерала Сергія Кульчицького.

14.03.2018

"Я пам’ятаю цей сонячний ранок, 14 березня 2014 року, коли я відряджав п’ять сотень бійців Самооборони Майдану на військові навчання. Вони вирушили прямо з Майдану і стали основою першого добровольчого батальйону Національної Гвардії" - Андрій Парубій

22.01.2018

"У цей великий день 100-літньої річниці проголошення Незалежності України закликаю всіх вас до єдності, до спільного творення могутньої та процвітаючої країни задля вільного і гідного життя кожного українця" - Андрій Парубій.

31.12.2017
В першу чергу велика  вдячність українським воїнам, які зараз не в колі рідних і друзів, а в холодному окопі, зі зброєю у руках, оберігають наш спокій, ми молимося  за те, щоб  ваша мужність та відданість принесли свої плоди і настав мир. Безмежна вдячність нашим  волонтерам - янголам охоронцям, які    забули про вільний час, добровільно погодилися приділяти менше уваги своїм родинам, і увесь час  жертвують потребам безпеки нашої країни, які продемонстрували що таке єдність, братерство, патріотизм та відданість. 
 
Давайте разом, спільними зусиллями в мирі та злагоді допомагати один одному будувати європейську державу, щоб кожен українець в 2018 році відчув мир, спокій, впевненість у своєму майбутньому в своїй рідній Україні.
 
Нехай Господь дарує Вам своє благословення! Щасливого вам Нового року і веселого Різдва!
07.12.2017

Сьогодні 237 голосами прийняли в другому читанні та в цілому законопроект 5294 «Про запобігання та протидію домашньому насильству», керівником робочої групи над законопроектом був самооборонівець Микола Величкович.