07.12.2017

Сьогодні 237 голосами прийняли в другому читанні та в цілому законопроект 5294 «Про запобігання та протидію домашньому насильству», керівником робочої групи над законопроектом був самооборонівець Микола Величкович. 

06.12.2017

В цей день ми згадуємо кожного українського воїна, усіх тих, хто у всі часи боролися за Україну. Сьогоднішнє свято – символічне, адже цього року ми відзначаємо 100-ліття від дня створення новітнього Українського війська - Андрій Парубій.

05.12.2017

"Під час Революції Гідності і з початком російської агресії всі ми стали свідками народження всенародного волонтерського руху. 
Українці пліч-о-пліч об’єднувалися для допомоги спочатку Майдану, а потім війську, кожен робив і робить що може" - Андрій Парубій.

02.12.2017

1 грудня в Михайлівському Золотоверхому монастирі Самооборона Майдану відзначила четверту річницю створення громадської організації, був проведений молебень та паніхіда  за загиблими Героями Майдану та Героями, які в цей час стоять на захисті Незалежності та Свободи нашої Держави. На молебені були присутні військовослужбовці та ветерани АТО,громадські активісти, волонтери, родини загиблих Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО. Після завершення молебені, відбулося нагородження представниками УПЦ КП від святійшого Патріарха Філарета отримали медалі "За жертовність і любов до України" бійці, активісти та інші патріоти України, які роблять все можливе для добробуту та незалежності нашої країни.


27.11.2017

У Ковелі 25 листопада відбувся Відкритий Кубок Волинської області з Українського рукопашу гопак, в якому взяли участь понад 120 спортсменів з п’яти областей Західної України, на змаганнях був присутній самооборонівець Микола Величкович - президент Федерації рукопашу гопак України, за ініціативою якого 25 травня цього року Верховна Рада проголосувала про визнання національних видів спорту.

21.11.2017

"Революція Гідності була не лише боротьбою проти тогочасного маріонеткового режиму Януковича. Це була боротьба за цивілізаційний вибір народу, за майбутнє держави, за гідність і цінності, за безпечне і гідне життя нинішнього і всіх наступних поколінь українців. Збереження і зміцнення нашої самостійності дозволяє нам жити й творити власну українську державу. Незалежна держава – це єдина основа і запорука безпеки, добробуту та розвитку кожного громадянина України" - Андрій Парубій.

10.11.2017

Редакція газета «Шлях Перемоги» звертається до читачів  часопису із закликом вчасною передплатою та щедрими пожертвами активно підтримати подальший безперебійний вихід єдиного друкованого голосу Організації Українських Націоналістів (бандерівців), адже кожен передплатник, кожна гривня пожертви зміцнюють  впевненість, що газета потрібна у цей складний і переломний для української перспективи час, що вона і надалі буде нести слово правди про наше минуле і про сучасний стан в Україні, вироблятиме надійний політичний орієнтир, формуватиме націоналістичний світогляд поколінь і даватиме гідну відсіч україноненависникам.

09.11.2017

День української писемності і мови, як свято духовності українського народу запроваджено Указом Президента України у 1992 році на знак затвердження великого національного надбання, коштовного скарбу, який поєднує досвід, мрії і надії мільйонів людей, подвижників українського слова.

22.10.2017

З ініціативи громадських об’єднань ВГО Самооборона Майдану, Вільні Люди, відтепер перелік із декількох десятків імен та прізвищ – старшин та офіцерів армії УНР, управління освіти райдержадміністрацій, освітяни області використовуватимуть при проведенні пам’ятних заходів зі вшанування пам'яті чернігівців – учасників Української Революції 1917-1921 рр. 

19.10.2017

Київська міська рада перейменувала 10 вулиць та провулків та Інтернаціональну площу у Києві.  Вулицю Миколи Лебедєва перейменували на  вулицю Юрія Поправки, Героя Небесної Сотні (Дніпровський район).