13.10.2017

Напередодні Покрови – свята захисників України надійшла знакова новина - наше рішення втілено в життя - спільній Литовсько-польсько-українській військовій бригаді присвоєно ім’я Костянтина Острозького та вручено бойове знамено - Андрій Парубій.

10.10.2017

"На порядку денному країни є речі важливі, а є стратегічні. На моє глибоке переконання до таких стратегічних питань належить - членство України у НАТО." - Андрій Парубій.

09.10.2017

В Бориспільській області провели територіальну оборону за участю Самооборони Майдану (фотозвіт).

07.10.2017
Титушці Юрію Чеканову, який зруйнував пам’ятну дошку героям Небесної сотні, Печерський районний суд Києва ухвалив рішення  про запобіжний захід у вигляді тримання під вартою протягом двох місяц  з можливістю внесення застави у розмірі 320 тис. грн. В залі суду Національний корпус Oleksandr Alfyorov, C 14, Самооборона Майдану, Родини Небесної Сотні Юлия Цепун слідкували за ходом засідання.
06.10.2017

6 жовтня 2017 року у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки пам`яті заступника сотника 3-ї сотні Самооборони Майдану, волонтера, першого організатора 1-го резервного батальйону оперативного призначення Національної гвардії України, Народного ГерояУкраїни, нашого побратима  Галущенко Андрія Вікторовича (Ендрю), який загинув 2 вересня 2015 року, виконуючи бойове завдання на сході України.

03.10.2017

Сьогодні активісти Самооборона Майдану ОдесиВільні Люди. Одеса та інших патріотичних організацій виїхали в село Розквіт Березовського району, де вчора вночі близько 01 ночі загорівся автомобіль багатодітної сім'ї Сапункових. Подружжя підозрює, що було здійснено підпал, оскільки, вони виказували свою позицію проти вивчення російської мови їхньою дитиною у школі, а також сім'я незадоволена поборами у сільській школі. Активісти озвучили свою позицію Голові сільської ради Лозову Віталію Вячеславовичу. Після розмови було складено заяву до місцевої поліції про можливе зловживання службовим становищем посадовими особами школи та сілької ради, які ніяким чином не втрутилися і не запобігли негативним наслідкам цих подій. Ми стежимо за розвитком даної ситуації.

27.09.2017

У Батурині Чернігівської області під головуванням Віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка відбулося виїзне розширене засідання Міжвідомчої комісії з питань національно-патріотичного виховання, завданням якої є координація дій органів державної влади та громадськості у цій сфері. У засіданні взяли участь представники міністерств, обласних держадміністрацій (відповідальні за національно-патріотичне виховання), а також громадських патріотичних організацій з регіонів України, серед яких була ГО "Самооборона Майдану", від неї був присутній на засіданні Голова Виконкому Роман Орищенко.

25.09.2017

До 305 школи м.Києва завітали бійці першого добровольчого Батальйону іменi генерала Кульчицького, які формувалися із Самооборони Майдану та з Майдану пішли на захист держави. На урочистому заході були виступи вітання від дітей школи, директора. На заході була мати загиблого бійця батальйону «Донбас» Євгена Харченка також виступили бійці батальйону ім. ген. Кульчицького. Подякували за патріотичну роботу у школі, волонтерську допомогу, яку збирають і передають в АТО діти. Також подяками від батальйону були відзначені вчителі школи Svitlana Salamatina-Kovalenko й Лідія Сарапина та учнівський, педагогічний і батьківський колективи.  
20.09.2017

"Одним із основних питань в сфері морського судноплавства, окрім належного забезпечення безпеки та нагляду за її дотриманням, є питання збереження людського життя, забезпечення належного функціонування системи пошуку та рятування людей на морі. Протягом останніх років це питання гостро стоїть в Україні, адже до 2016 року не було визначено органу, який би відповідав за здійснення заходів з рятування. Сьогодні такий орган є і він непогано працює - це КП Морська пошуково-рятувальна служба" - наголовив  самооборонівець, Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк на 14 конференції країн Чорного моря з питань пошуку та рятування.

15.09.2017

Відбулося відкриття українського Мартирологу загиблих у боях за незалежність і територіальну цілісність України на східних теренах під склепінням Московської брами, побудованої у ХVІІІ столітті у м. Києві.