16.07.2017

За участі громадських організацій "Самооборони Львівського Євромайдану", "Рабів до раю не пускають", "Побратими України", "Будуємо Україну Разом ", "Братство честі" відбулась мирна акція з метою проінформувати громадян України щодо незаконної діяльності торгової мережі Gloria Jeans, яка  виготовляє свій товар в РФ, а українці  купуючи речі в цій мережі  сприяють фінансуванню вбивств на сході наших хлопців. Основною  метою акції є повне припинення будь яких економічних стосунків з терористичними організаціями ЛНР, ДНР та окупантом РФ. 

15.07.2017

Депутат-самооборонівець Микола Величкович взяв участь в урочистостях з нагоди від’їзду нашої Національної збірної команди на Дефлімпійські ігри. На урочистих проводах привітав спортсменів та сказав напутні слова від імені Голови Верховної Ради України Андрія Парубія

 

 

 

 

 
22.06.2017

Виступу краєзнавця, представника Чернігівської обласної "Самооборони Майдану" Олександра Ясенчука під час "круглого столу" на тему: "Науковість та фейковість історичних подій Другої світової війни".

16.06.2017

ГО "Жіноча Сотня м. Кам'янець-Подільський " запрошує кам'янчан та гостей міста відвідати виставку "Шлях до перемоги ГО"Жіноча Сотня м.Кам'янець-Подільський" у виставковій залі по вул. Соборній,29 м.Кам'янець-Подільський. Початок виставки з 13 червня о 14.00 год. по 29 червня 2017р. Вхід для дорослих коштує - 7грн, для дітей, студентів - 5грн. Дітям до 6 років, учасникам війни (АТО, Афганістан) -безкоштовний. ЛАСКАВО ПРОСИМО! МИ ВАС ЧЕКАЄМО! 


15.06.2017

7-9 липня Фестиваль нескореної Nації 2017 - Холодний яр у 2017 році! На вході на локацію фестивалю цього року буде проходити збір благодійних внесків для дуууже хорошої справи. АЛЕ це в жодному разі не обмежує участі тих, хто не має можливості зробити внесок!!!

13.06.2017

Завтра, у середу, о 10.00 год. у Вищому спеціалізованому суді (м. Київ, вул. Пилипа Орлика, 4а) відбудеться розгляд касаційної скарги на рішення апеляційного суду по справі проросійського активіста з Чернігова Євгена Конаша, який замовив убивство самооборонівця, заступника комбата «Чернігів» Віталія Костюченка і йому суд присудив 10 років позбавлення волі. Замовник убивства не погоджується з таким вироком. 
Закликаємо активістів прийти на засідання суду і проконтролювати його хід, щоб не допустити антизаконних рішень.

12.06.2017

Підрозліл Самооборона Майдану взяв участь у навчаннях з тероборони #Рух100_Злива, проведені Рухом сприяння територіальній обороні України спільно із Вишгородською РДА та за сприянням Збройних сил України.

06.06.2017

"Щиро вітаю журналістів з професійним святом! Не можна уявити вільну Україну без українських журналістів" - Андрій Парубій.

02.06.2017

Вчора, у м. Чернігові в КМЦ «Інтермеццо» активісти ВГО «Самооборона Майдану» провели нараду щодо підвищення національно-патріотичного виховання на Чернігівщині із заступником голови ВГО «Самооборона Майдану», народним депутатом України Миколою Величковичем. 

31.05.2017

10-11 червня 2017 року в рамках Меморандуму з Генеральним штабом Збройних сил України громадська спілка «Рух сприяння територіальній обороні України» проведе чергові навчання підрозділів тероборони на Київщині. Навчання територіальної оборони "Рух100.Злива" проводяться організаціями, які входять до Руху сприяння територіальній обороні України в тому числі Самооборона Майдану, з метою перевірки та вдосконалення бойових навичок особового складу підрозділів територіальної оборони.