15.07.2017
Спортсменам ХХІІІ літніх ДЕФЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР - 2017 легких стартів та нових рекордів побажав Микола Величкович від імені Андрія Парубія

ХХІІІ Літні ДЕФЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ - 2017  головні змагання чотириріччя для спортсменів з вадами слуху відбудуться цьогоріч у Туреччині з 18 по 30 липня у м.Самсун. 

Депутат-самооборонівець Микола Величкович взяв участь в урочистостях з нагоди від’їзду нашої Національної збірної команди на Дефлімпійські ігри. На урочистих проводах привітав спортсменів та сказав напутні слова від імені Голови Верховної Ради України Андрія Парубія

"Захід відбувся в дуже теплій, я б навіть сказав, родинній атмосфері. В чому звичайно велика заслуга організаторів. В цьому році на змагання їде найбільша кількість учасників. Хочу побажати спортсменам легких стартів, нових рекордів, спортивних і життєвих перемог!" - наголосив Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Микола Величкович.

 

Фото Миколы Величковича.

 

 

 

 

 

 

 У головних змаганнях чотириріччя візьмуть участь майже 5 тис. нечуючих спортсменів та спортсменів з порушеннями слуху із 109 країн світу.

Дефлімпіада-2017 буде представлена 21 видом спорту, в тому числі 16 індивідуальних та 5 командних видів спорту.

Національна дефлімпійська збірна команда України (разом із тренерським складом та штабом) ВПЕРШЕ ЗА ДЕФЛІМПІЙСЬКУ ІСТОРІЮ УКРАЇНИ буде найбільшою - 289 осіб. Спортсмени-дефлімпійці України братимуть участь у 16 видах спорту.

На ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх 2017 р. в турецькому місті Самсун Україну представлятимуть спортсмени від 21-го регіону України - Київського, Харківського, Одеського, Тернопільського, Донецького, Луганського, Вінницького, Дніпропетровського, Сумського, Івано-Франківського, Житомирського, Львівського, Запорізького, Херсонського, Волинського, Полтавського, Рівненського, Черкаського, Чернігівського, Кіровоградського та Миколаївського.

Згідно наказу, підписаного Міністерством молоді та спорту України за погодженням президента Національного комітету спорту інвалідів України В.М. Сушкевича, до складу національної збірної команди України для участі в Дефлімпійських іграх-2017 увійшли спортсмени з наступних видів спорту:
1.бадмінтон – 7 спортсменів;
2.баскетбол (жінки) – 10 спортсменок;
3.баскетбол (чоловіки) – 12 спортсменів;
4.боротьба вільна та греко-римська– 14 спортсменів;
5.боулінг (чоловіки) – 6 спортсменів;
6.боулінг (жінки) – 6 спортсменок;
7.волейбол (жінки) – 12 спортсменок;
8.волейбол (чоловіки) – 12 спортсменів;
9.дзюдо – 17 спортсменів;
10.карате – 13 спортсменів;
11.легка атлетика – 24 спортсмена;
12.теніс настільний – 8 спортсменів;
13.плавання – 19 спортсменів;
14.пляжний волейбол (чоловіки) – 4 спортсмена;
15.пляжний волейбол (жінки) – 4 спортсменки;
16.спортивне орієнтування – 8 спортсменів;
17.стрільба кульова – 11 спортсменів;
18.тхеквондо – 11 спортсменів;
19.футбол – 20 спортсменів. 

Загалом, до складу національної дефлімпійської збірної команди увійшло 218 спортсменів.