07.10.2017
Два місяці за руйнування пам'ятника Героям

 

5 жовтня житель Севастополя розбив меморіал Небесної сотні на Алеї Героїв в Києві. Плити з іменами загиблих побив 43-річний чоловік, вихідець з Луганщини, який нині живе у Севастополі. Чоловік вважає, що через Небесну Сотню на Донбасі йде війна. Пізніше він самостійно здався правоохоронцям.  Печерський районний суд Києва ухвалив рішення  про запобіжний захід у вигляді тримання під вартою протягом двох місяц  з можливістю внесення застави у розмірі 320 тис. грн. Чеканов також зобов’язаний здати закордонний паспорт та інші документи, що дають право виїзду з України. У прокуратурі наполягали на взятті під варту, тому що Чеканов нібито може ухилятися від слідства, поїхавши на непідконтрольну Україні територію Луганської чи Донецької областей, або ж до окупованого Криму.   В залі суду Національний корпус Oleksandr Alfyorov, C 14, Самооборона Майдану, Родини Небесної Сотні Юлия Цепун слідкували за ходом засідання.

 

 

Під час судових слухань Чеканов заявив активістам Майдану, що зруйнував пам’ятний знак, бо йому не місце в центрі Києва. Активісти переконують, що він "тітушка", якого найняли, аби здійснити провокацію.

 

"Тітушка постійно говорив заучені фрази. Тому так виглядає, що спеціально закинутий провокатор-вандал" - наголосив Голова Виконкому Самооборони Майдану Роман Орищенко, який був присутній на суді.

 

 

 

 


Після засідання чоловіка доправили до слідчого ізолятора. Протягом наступних п'яти днів рішення суду може бути оскаржено.

  

Центральний штаб ГО "Самооборона Майдану"