10.11.2017
Передплачуйте «Шлях перемоги»!

 

Розпочалася передплатна кампанія на 2018 рік газети «Шлях Перемоги». Редакція та адміністрація  тижневика у вкрай несприятливих умовах намагалися зробити все можливе, щоби газета була цікавою та корисною і щоби  її отримували вчасно. Також  газета «Шлях Перемоги» подякувала меценатам-добродіям, завдяки яким значна кількість учасників визвольних змагань, зокрема ветеранів УПА та сучасних захисників України могли отримувати видання ОУН в цьому році. Редакція та адміністрація тижневика «Шлях Перемоги» не впевнена, що зможемо й надалі забезпечувати цю категорію читачів за благодійні кошти, тому просить  заздалегідь подбати про передплату тижневика.

Перше число газети «Шлях Перемоги» вийшло 28 лютого 1954 року в Мюнхені як офіціоз Організації Українських Націоналістів (бандерівців). У різний час її редакторами в еміграції були Данило Чайковський, Петро Кізко, Дмитро Штикало, Анатолій Бедрій, Андрій Гайдамаха, Андрій Васькович. На сторінках видання друкувалися зокрема документи ОУН, АБН, серед авторів — Степан Бандера, Ярослав Стецько, Степан Ленкавський, Дмитро Донцов, Петро Мірчук та інші відомі громадські діячі, митці та науковці.

У 1992 році газета починає виходити в Україні, спочатку у Львові, а з 1997 року — в Києві. Тижневик публікує аналітичні статті, матеріали з історії національно-визвольної боротьби, рецензії на книги, інтерв’ю з політиками, митцями, науковцями, ідеологічні та аналітичні тексти, актуальні репортажі. За ідейним спрямуванням видання стоїть на позиціях українського націоналізму. Передплачують газету не лише в Україні, а і в європейських країнах, США, Канаді, Австралії, Англії та Аргентині. Серед авторів тижневика відомі історики Володимир Сергійчук, Володимир Косик, Роман Коваль, Геннадій Іванущенко, Микола Посівнич, Юрій Щур, Олександр Сич, Володимир В’ятрович, Іван Патриляк, публіцисти Ігор Лосєв, Андрій Левус, Ярослав Сватко, Юрій Сиротюк, Віктор Рог, Леонтій Шипілов, Олег Романчук, Ростислав Мартинюк, Олег Баган та інші.

Редакція звертається до читачів  часопису із закликом вчасною передплатою та щедрими пожертвами активно підтримати подальший безперебійний вихід єдиного друкованого голосу Організації Українських Націоналістів (бандерівців), адже кожен передплатник, кожна гривня пожертви зміцнюють  впевненість, що газета потрібна у цей складний і переломний для української перспективи час, що вона і надалі буде нести слово правди про наше минуле і про сучасний стан в Україні, вироблятиме надійний політичний орієнтир, формуватиме націоналістичний світогляд поколінь і даватиме гідну відсіч україноненависникам.

«Шлях Перемоги» звертаэться до українських патріотів в Україні та за її межами із проханням популяризувати видання, передплатити його для себе, для близьких і рідних, для бібліотек і навчальних закладів, жертвувати на пресовий фонд.

Наш передплатний індекс 30504

 

 

За матеріалами "Націоналістичний портал"